Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Tasarım Hizmeti

Bireysel ya da kurumsal olarak çalışan firmalar veya bayiler için matbaa ve baskı ürünleri olmazsa olmazdır. Anatolmedia olarak; müşterilerimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyat ile Tasarım hizmeti sunmaktayız. Etiket, afiş, broşür, dergi reklamı, kurumsal kimlik, menü, katalog ve kutu tasarımı gibi ürün tasarımı yapıyoruz. Yenilikçi ve kreatif tasarımlarımız müşterinin size geri dönüşünü kolaylaştıracak.

E-ticaret dünyasında aynı işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Müşteri akılda kalıcı ve işini kaliteli yapan firmaları tercih eder. Rakiplerinizi geride bırakmak adına müşterilerinizin ürün ya da hizmetinizden faydalanırken memnuniyetini hedefleyen tasarımlar için Anatolmedia Tasarım hizmetini tercih edin. Görsel olarak da akılda kalıcı ve bakıldığı zaman yaptığınız işi temsil eden tasarımlara ihtiyacınız vardır.Firma olarak önceliğimiz müşteri odaklı ve firmaya uygun ürün tasarlamaktır. Sipariş öncesi ve sonrasında olası memnuniyetsizliği gidermek adına elimizden geleni yapıyoruz. Firmanızın başarı yakalaması adına reklamını yapmak gerekir. Markanıza özel tasarlanan parçalara hangi sektörde olursanız olun ihtiyacınız vardır. Müşteride bulunan örneğin firmanıza ait kalem, müşterinin aklında sizinle ilgili fikir oluşmasını sağlar. Müşteriniz aracılığı ile başka müşteriler sizi bulabilir.Günümüz sosyal medyası ve  e-ticaret dünyasında yükselmek reklamdan geçiyor. Reklam ve iş birliği yaparak sektörde kendinizi gösterebilirsiniz. Anatolmedia Tasarım hizmeti müşterilerinize markanızı akıllara kazıyacak bir deneyim yaşatacak. 

Yeni başlayanlar için:
Tasarım Hizmeti nasıl yapılır?

Önceliğiniz ilham almaya başlamalısınız. Bu işte başarılı olan firmaların ve tasarımcılara ait tasarımla rı incelemeniz gerekir. Yaratıcılık ve özgünlük tasarımın olmazsa olmazıdır. Bir tasarım yapacaksınız; yaptığınız tasarıma benzer bir tasarım olabilir. Bunun için yapacağınız tasarımla ilgili analizler yapın ve ilham alın. Odaklanarak yaptığınız araştırmada hiç beklemediğiniz bir anda tasarım için fikir oluşturabilirsiniz. Tasarımınızda doğru yazı tipi ve renk uyumuna dikkat edin. Bildiğiniz her şeyi tasarımınıza aktarmaya çalışırsanız karman çorman bir tasarım ortaya çıkar. Birbirini tamamlayan renkleri ve dizaynı tercih edin. Kullandığınız görseller tasarım boyunca kaliteli ve tutarlı olacak şekilde seçin. Aynı zamanda açık ve anlaşılır tasarım yapmanız çok önemli. Başarılı bir tasarıma sahip olmak isterseniz eğer profesyonel bir ekip ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.Daha fazla bilgi için Anatolmedia Blog'u ziyaret edebilirsiniz.

Tasarım Hizmeti Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Bir ürün veya bir parçası üzerinde özgün bir şekilde değişimin yapılması ya da yeniden meydana getirilmesidir.

Vurgulama, denge, bütünlük, devamlılık, orantı ve hiyerarşi tasarımın 5 temel ilkesidir.

Tasarım yeniden oluşturmak, geliştirmek ya da yenilemektir. Markanızı temsil edecek parçalar üzerinde tasarım yapmak ya da web siteniz üzerinde yenilemeler yapmak kullanıcının dikkatini çekecektir.

Profesyonel ekibimiz markanız için tutarlı ve akılda kalıcı tasarımlar hazırlar. Anatolmedia olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.