Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Website Tasarım

Markanızı hedef kitlenize ulaşmasını sağlayacak ve akılda kalıcılığınızı arttıracak olan kusursuz bir web sitesine sahip olmak istemez miydiniz? Anatolmedia olarak etkileyici tasarım teknikleri, yüksek dönüşüm odaklı dijital pazarlama stratejileri ile montajlanmış, kullanıcı deneyimine uygun, hızlı ve kolay erişilebilir Web Tasarım hizmeti sunuyoruz. En iyi kodlama dilleri kullanılarak, firmanın kurumsal yapısına uygun, yenilikçi, responsive, SEO dostu ve müşteri memnuniyeti odaklı size özel tasarlayacağımız Web Sitesine sahip olarak rakiplerinizi es geçin!  

Gaziantep Web Tasarım Ajansı olarak her gün büyüyen dijital dünyada 10 yıldır varız. Birçok büyük markaya yeni nesil Google algoritmalarının istediği şekilde Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti sunmaktayız. Website Tasarım ve Web yazılım alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile yaptığımız işlerden sadece biri. Yaptığımız çalışmalar sonucu kazandığımız güven bu sektörde gelişerek devam etmemizi sağladı. 


Müşteri bize güvenip ne istediğini ve firması hakkında bilgilerini sunar. Bunun sonucunda araştırmaya başlarız. Web siteniz için nitelikli tasarımlar oluştururuz. Website tasarımında revizyonlardan sonra tasarımı yapılan website, yazılımcı tarafından Anatolmedia'nın özel yazılımı panele entegre edildikten sonra, yayınlanacak hazır website durumuna getirilir. İsteğinize göre bu aşamadan önce tasarımı talep ederek çalıştığınız aracı firma veya panele iletebilirsiniz.


Firmanızın çalışma yapısını değiştirerek, satışı ve geri dönüşü arttıracak fikirler ile web sitenize hayat verebiliriz. Web Tasarım yaparken;


  • Etkileyici tasarım teknikleri,
  • Yüksek geri dönüşüm odaklı pazarlama stratejileri,
  • Kullanıcı deneyimine uygun, 
  • Hızlı ve kolay erişilebilir,
  • Özgün tasarım ve özgün içerik,
  • Web dostu ve yalın kodlama,
  • Kurumsal kimlik ve kurumsal renklere göre tasarım yapıyoruz.
Yeni başlayanlar için:
Website Tasarım nasıl yapılır?

Web tasarıma başlayanlar için önünde uzun bir yolun olduğunu söyleyebiliriz. Akademik olarak bir eğitim almadan sadece deneyimle ve araştırmakla bu işte başarılı olan bir çok insan var. Ön araştırma yaparak başlayacağınız tasarımınızda, markanın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtmalısınız. Web Sitenizin Html5, CSS3, PHP, JS yazılım dilleri ile iskeletini oluşturun ve web sitenizi hedef kitlenize hitap edecek şekilde giydirin. Müşteri her türlü cihazda en iyi kullanıcı deneyimini yaşamak isteyecektir. Bunun için responsive tasarımlar yapmalısınız. Tasarımınız SSL sertifikasına sahip ve arama motorlarına uyumlu tasarımlar olmalı.  


Ayrıntılı bilgi için Anatolmedia Blog'u ziyaret edebilirsiniz.

Website Tasarım Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Web Tasarım ya da Web Tasarımı; kullanıcının hedeflenen içeriğe kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla web sayfalarının yazılımı, tasarlanması ve güncellenmesidir.  Web tasarımında ara yüz tasarımı ve grafik tasarım gibi ana alanlar vardır. Şahıs, kurum, hizmet, ürün ya da bir konuyu internet üzerinden tanıtmak kapsamında yapılan çalışmalara  "Web Tasarım" denir.

Web Tasarım ile ilgili neler yaptığımızı ve yapılacak olan projeye göre farklılık gösteren fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Web tasarımını yaptığımız markaların tasarımlarını incelemek için Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarım Danışmanlığı, web sitenize ve size özel, markanız için online olarak başarılı sonuçlar etmek, teşhisde bulunmak anlamına gelir. Sitenizin eksiklerini, yanlışlarını ve yapılması gerekenler hakkında size özel ve özgün hizmet verir.  Yaptığı çalışmalarla sitenizin trafiğini arttırır, markanızın hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmasını ve internet üzerinde itibar kazanmanızı sağlar.

Bir markanın kurumsallığını, duruşunu en iyi şekilde yansıtabilmek için yapılan web tasarım çalışmasıdır. 

Kurumsal Web Tasarım hizmetimizin fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep Website Ajansları arasında 10 yıldır kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Anatolmedia olarak, bütçenize uygun farklı çözümlerle markanızın Web Yazılım ve Web Tasarım ihtiyaçlarını tamamlıyoruz. Yüksek performans ve kullanıcı deneyimine uygun tasarım ile markanıza değer katıyoruz. Web Tasarım sürecinde sizin beklentileriniz de çok önemli. Beklentilerinizi dinliyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Daha önce çalıştığımız büyük markaları inceleyebilir ve yaptığımız işlere göz atabilirsiniz. Kazandığımız güven ve tecrübemiz ile Google arama motoruna uygun tasarımlar yapmaya devam ediyoruz.
Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.