Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Pazaryeri Yönetimi

İnternet artık bizim hayatımızın bir parçası. İhtiyacımızı karşılarken bile artık interneti tercih ediyoruz. İnsanların ihtiyacını internet üzerinden karşılaması ile birlikte artık ürün satışı ve pazarlama için de değişiklikler meydana geldi. Marka ve işletmeler internet üzerinden işlerini yürütmekte ve her geçen gün e-ticaret sitelerinin sayısı artış göstermektedir. Anatolmedia olarak e-ticaret stratejinizi geliştirmek ve platformlarınızı oluşturmanızda size yardımcı oluyoruz. 

Pazaryeri Yönetimi farklı e-ticaret sitelerindeki mağazanızı tek ekran üzerin yönetme imkanı sağlar. Tek bir ekran üzerinden satış yapabilir, ürün stok güncelleyebilir, fiyatta oynama yapabilirsiniz. Müşteri satıcıya güvenmek ister. Satıcı stokta biten ürünün hala satışını devam ettiriyorsa, satıcı ticari itibarını zedeler. Pazaryeri yönetimi sayesinde farklı sitelerdeki mağazalarınız için güncel stok belirtebilirsiniz.Deneyimli ve alanında uzman ekibimiz Pazaryeri Yönetimine pazar araştırması ve fiyat, kategori ve rakip analizi ile giriş yapar. Strateji geliştirir ve yeniden tasarlayarak müşteri odaklı çalışırız. Trendyol, N11, Hepsiburada, GiitiGidiyor, Amazon ve ÇiçekSepeti gibi online büyük pazaryerlerinde mağazası bulunan marka ve işletmeler ön plana çıkıyor. Sizinle birlikte aynı ürün satışını sunan ve sizinle aynı hedefi isteyen rakipleriniz olduğunu unutmayın. Rakiplerinizin önüne geçmek ve yüksek geri dönüşler sağlamak için profesyonel olarak ilerlemeniz gerekiyor. 

Yeni başlayanlar için:
Pazaryeri Yönetimi nasıl yapılır?

Yazılım ve kodlamalar ile entegrasyon oluşturmanız gerekir. Satış sağladığınız bütün mağazaları tek ekrana aktararak, aynı anda yönetmenizi sağlayacak yazılım entegre edilmeli. Ürün stok durumu, fiyat bilgisi, ürün kampanya ve bilgileri, fatura işlemleri, ödeme işlemleri, siparişin durumunu, iade ve değişim bilgileri, kargo bilgileri, rakip analizleri, satış raporları, müşteri geri dönüşleri ve mesajlarını tek bir panel üzerinde kontrol edebilirsiniz. Entegrasyonu sağlayan yazılımlardan uygun olanı tercih etmelisiniz. 


Daha fazla bilgi için Anatolmedia Blog'u ziyaret edebilirsiniz.

Pazaryeri Yönetimi Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

E-ticaret yapan markalar için farklı platformlardaki mağazaların entegrasyonunu sağlayan ve tek bir ekrandan yönetilmesini sağlayan dijital pazarlama kavramı.

Büyük e-ticaret sitelerindeki mağazaların tek elden ve tek ekrandan yönetilmesini sağlar.

  • Ürün giriş ve takibi
  • Stok Kontrolü
  • Sipariş Kontrolü
  • Fatura İşlemleri
  • Kargo İşlemleri
  • Müşteri Mesajları
  • Müşteri Yorumları
  • Rakip Analizi
  • Raporlama 

Deneyimli ekibimiz ile e-ticaret yaptığınız sitenizde ürün için uygun pazaryeri belirliyor, yüksek satış sağlamak ve pazaryeri entegrasyonu ile tüm satışlarınızı tek elden yönetmeniz için destek veriyoruz.

Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.