Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Logo ve Kurumsal Kimlik

Markanızı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Kurumsal kimlik ve Logo Tasarım sürecinde markanıza uygun çözümler geliştiriyoruz. Markanız Kurumsal Kimliği ile güçlü bir görünüme kavuşsun, Logo Tasarımı ile dikkatleri üzerinize toplasın ve akılda kalıcılığını arttırsın. Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı potansiyel müşterilerinize görünen ilk yüzünüzdür. Müşteride bırakacağınız imaj çok önemlidir. Tüketiciye hitap etmek istiyorsanız her gün artan rakiplerinize karşı kaliteli hizmet almalısınız. Anatolmedia Digital Ajans Logo ve Kurumsal Kimlik çalışması ile müşterinizin gözünde kaliteli prestij ve saygınlık kazanın. Peki siz müşterilerinizde nasıl bir imaj yaratmak istersiniz? 

Birçok kişinin ihmal ettiği Kurumsal Kimlik Çalışması, marka kimliği oluşturmanın en önemli noktasıdır. Müşterilerinizle güçlü bir bağ oluşturmanız için Anatolmedia olarak sizin yanınızdayız. Gaziantep Kurumsal Kimlik çalışması ile müşteri sizi rakiplerinizden ayıracak, pazarlama faaliyetlerinde başarılı olmanızı sağlayacaktır. Logo Tasarım kimliğinizi yansıtır ve markanızın vizyonu açısından önemlidir.  Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımına başlamadan önce firmanın ne istediği çok önemli. Firmanın ne istediğini bilmesi tasarımcının işini kolaylaştıracaktır.


Profesyonel tasarımlar ile yanınızdayız!

Tecrübemiz ve sizin isteklerinizi harmanlayarak sizlere hizmet sunuyoruz. Bize güvenerek çıktığınız bu yolda yüksek geri dönüşler ile ilerleme kaydediyoruz. 


Ne durumda olduğunuz fark etmez Kurumsal Kimliğiniz Olsun!

Kurumsal kimliğin kapsadığı temel tasarımlar ile sizi rakiplerinizden farklı kılıyoruz.  Farklı olmanız sizi unutulmaz yapacaktır.


Dijital Dünyada Markaya Dönüşün

Logo markanızın profili olacaktır. Müşteri logonuzu gördüğünde markanızın kişiliğini anlamalı. Gaziantep Logo Tasarım ile markanızı anlamlı kılın. Yeni başlayanlar için:
Logo ve Kurumsal Kimlik nasıl yapılır?

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı zaman alan bir tasarım. Kurumsal Kimlik Tasarımına başlamadan önce analizlerin doğru yapıldığından emin olmak gerekiyor. Kurumsal Kimliğinizi oluşturmadan misyonunuzu belirleyin ve iş planlarınızı inceleyin. Logo Tasarım için müşterinin görüşlerine göre ihtiyaç bilgilerini alın ve araştırma yaparak tasarımı başlatın.  Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı sizi rakiplerinizden ayıracak, fark yaratmanızda yardımcı olacaktır. Anatolmedia ile çalışarak kaliteli ve en iyi tasarımla sahip olabilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi için Anatolmedia Blog'u ziyaret edebilirsiniz.

Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Kurumsal kimlik bir markanın imzasıdır. Potansiyel müşteriye markanızı tanıtmak için markanızın duruşunu temsil eden bir tasarımdır. Kurumsal Kimlik için markanın kimliğidir de diyebiliriz. 

Kurumsal kimliğin 3 ana unsuru vardır. Bunlar; logo, kartvizit ve muhtıradır. Kartvizit tasarımı, faks mesajı, fatura, cepli dosya, not kağıdı, ajanda, sunum dosyası, katalog tasarımı, logo uygulamaları, banner, elektronik imza, sosyal medya banner'ları vb. 

Rekabetin günden güne arttığı dijital iş dünyasında, her müşteriye uygun kimliğinizin olması gerekiyor. Logo, şirketinizi temsil eden görsel temsilcisidir.


Logo Tasarım fiyatları hakkında bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Net, yalın ve anlaşılır tasarım yapılmalı. Markanın yaptığı işe uygun, markayı yansıtacak tasarımlar tercih edilmeli. Renk uyumu yakalanmalı, çok fazla renk kullanmaktan kaçınılmalı ve özgün olmalı.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile ilgili bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.