Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Tahsilat Sistemi (POY)
Tahsilat Sistemi (POY) online kredi kartı tahsliat sistemidir. Tahsilat sisteminde yaşanan sıkıntılar Tahsilat ile ortadan kaldırılabilir. Finansal olarak firmanızı kalkındırabilirsiniz. Müşteri, üye, kurum, bayi gibi ödeme almanız gerektiğinde online olarak saniyeler içinde kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme yapılabilmektedir. 

Covid-19 ile mücadele ettiğimiz şu dönemlerde, öncesine göre tahsilat problemlerinde artış yaşanabiliyor. POY sayesinde ödeme yapması gereken taraf saniyeler içinde ödemesini yapıyor. Alınan ödemede yaşanılan herhangi bir sıkıntı durumunda kimse ile muhatap olmadan iptal/iade gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. POY her türlü cihaza uyumludur. Ödemelerinizi ister mobil uygulama üzerinden ister tablet, bilgisayar gibi cihazlardan da yapabilirsiniz. Alınan ve yapılan tüm ödemeler kayıt altına alınır. 


Müşterilerinize e-mail ve SMS aracılığı ile link gönderilerek, karşı tarafın linke tıkladığında kart bilgilerini doldurması gereken alanları doldurur ve ödemesini yapar. POY üzerinden dövizli tahsilat yapılabilir.Web sitenize entegre edilen POY sistemi, müşterileriniz ya da bayileriniz güvenli bir şekilde kart bilgilerinizi girerek temassız olarak ödeme yapmasını sağlar. Siz de tahsilat sistemi ile kolaylıkla ödemelerinizi temassız bir şekilde yapabilirsiniz.
Yeni başlayanlar için:
Tahsilat Sistemi (POY) nasıl yapılır?

Önceliğiniz firmanıza özgü olan bir domain (alan adı) alın. Firmanızın domaini varsa eğer, alt alan adı dediğimiz sub domain açılımı da yapabilirsiniz. Aldığınız alan adının üzerine e-tahsilat sistemi oluşturulur ve ödeme sayfasına son teknoloji güvenlik önlemleri sağlanır. Buna örnek olarak verdiğimiz POY hizmetimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Anatolmedia Blog'u ziyaret edebilirsiniz.

Tahsilat Sistemi (POY) Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Online kredi kartı tahsilat sistemine POY denir.

Ödeme de kolaylık sağlar. Aynı zamanda ödeme de yaşanan sıkıntıda kimseyle muhatap olmadan iptal ve iade işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Tahsilat Sistemi (POY) hizmeti fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.