Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Harita Kaydı

Firmanızın, haritalarlar da yer alması için Google haritalara kayıt olmalısınız. Google haritalar üzerinden anında aradığımız konuma ulaşabiliyoruz. Google harita kaydı tek basına yapıldığında yetersiz kalabiliyor. Firmanızın Google'da üst sıralarda gözükmesini SEO optimizasyonu ile sağlamaktayız. Google haritaya firmanızı eklediğinizde, potansiyel müşterinin sizi bulması zor değildir. Ticarette müşteriye ya da satıcıya ulaşmak Google Haritalar ile çok kolay. Sizde harita kaydınızı yaptırın ve yerinizi alın.

Google Haritalar, Google Analytics ve Google Ads gibi platformlarda internet üzerinde varlığınızı yönetmeniz ve izlemeniz için, Google My Business ismiyle kontrol panelinin bir parçası olmuştur. Google harita kaydı yaparken, yerel arama sonuçlarında çevrenizdeki işletmeleri görmesine rağmen, konum ekleyeceğiniz işletmenizin sadece fiziksel adresinizin bulunduğu yere göre kaydetmenize izin verir. Size ait fiziksel adresin bulunmadığı yere konum yapmak hesabınızın askıya alınmasına neden olur. Google haritalar ticaretin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Müşteri satın ticaret yapmak istediği işletmeyi bulmak için Google'da aratıyor, işletmeyi kayıtlı olarak gördüğünde güvenerek yaklaşım yapıyor. Harita kaydı yaparken çalışma saatleri, adres bilgileri, yol tarifi, işyerinize ait fotoğraflar, yapılan yorumlar müşterinin size sıkıntısız şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Müşteri zaman kaybetmek istemiyor. Ticaretini güvenilir internet siteleri üzerinden hızlı bir şekilde yapıyor. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizi Google'da öne çıkarıyoruz. Anatolmedia Dijital Ajans olarak, Google Harita kayıt hizmeti sunmaktayız. Rakiplerinizi geride bırakarak gerekli SEO çalışmalarımız ile sizi üst sıralara taşıyoruz.

Yeni başlayanlar için:
Harita Kaydı nasıl yapılır?

Google Haritalara kayıt olmak ve işletmenizin müşteriler tarafından bulunabilir olmasını sağlamak için Anatolmedia Harita Kayıt hizmeti alabilirsiniz. Harita Kaydı Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Müşterilerin sizi Google'da arattığında sizi kolayca bulmasını sağlar. Ekleyeceğiniz telefon numarası ile sizinle iletişime geçebilir.

Anatolmedia olarak hem Google harita kaydınızı yapıyor hem de sizi arattıklarında arama motorunda üst sıralara çıkmanız için SEO optimizasyonları yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.