Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
SEO

SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. SEO'nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca hazırlanmış bir SEO'nun verebileceği zararları da araştırdığınızdan emin olun. Pek çok SEO ile diğer ajans ve danışmanlar, web sitesi sahipleri için aşağıdakiler gibi yararlı hizmetler sunmaktadır:

Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme
Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma. Örneğin, barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
İçerik geliştirme
Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi
Anahtar kelime araması
SEO eğitimi
Belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık.
Yeni başlayanlar için:
SEO nasıl yapılır?

Dünyadaki birçok başarılı kampanyadan öğrendiklerimize göre, SEO baştan sona bir takım işi. Bir şirketin tek başına bir SEO ajansına/danışmanına hiçbir takım desteği olmaksızın ödeme yaparak bir noktaya gelebilmesi maalesef mümkün değil. Öncelikle SEO’nun bir “deneyim optimizasyonu” olduğunu anlamak ve deneyimi iyileştirebilecek tüm takımları projeye dahil etmek gerekiyor. Başta içerk üretimi, teknik düzenlemelerde IT desteği ya da ürün ekibiyle kullanıcı tanıma seanslarında elde edilen yeni fikirleri SEO’nun yapılış sürecine dahil edebiliriz.

Ayrıntılı bilgi için Anatolmedia Blog’u takip etmenizi öneriyoruz.

SEO Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

SEO (Search Engine Optimization), web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda performans göstermesi için yapılan ücretsiz ve organik çalışmalardır.

Markalar üst sıralarda çıkmak için reklam kampanyası oluşturur ve Google!a para öder. Arama sonucunda ücretli olarak kullanıcıyı kendine çekmek ister. Organik arama sonucu ücretsizdir, arama motorunun algoritmalarına uygun, en çok aranan kelimelere göre çalışır. 

Google'ın algoritması sürekli değişiyor. Anahtar kelimeden ziyade sorulara net yanıtlar veren içerikler oluşturmak daha doğrudur. Sayfada anahtar kelime kullanımı olmalı tabi ki ama çok fazla tekrar eden anahtar kelime kullanımı Google tarafından ceza almanıza neden olur. Sorulara cevap veren net ve anlamlı cümleler kullanmalısınız.

Anatolmedia SEO hizmeti fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.