Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Matbu İşler

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak tasarımlar ile imajınızı oluşturun ve kalitenizi belirleyin. Ürün ya da hizmetinizi temsil eden renkte kalem, defter, t-shirt, tabela, ambalaj dizaynı ve araç üstü giydirme gibi tasarımları baskı yaptırabilirsiniz.  Matbu İşler büyüme odaklı çalışmalardır. Size özel parçalar; markanızın tanınmasını sağlar. Gelen müşteriye sunduğunuz da, hem müşteriyi bilgilendirmiş olursunuz hem de memnuniyet artar. 

Matbu işleri kapsayan kısım Kurumsal Kimliğinizi temsil eder. Kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel bir ekibe emanet etmelisiniz. Dikkat çekmek amaçlı çok farklı tasarımlara yönelmek her zaman iyi olmayabilir. Müşterilerinizin ve personellerinizin kullanacağı tasarımlar sade ve anlaşılır olmalı. 


Uzun vadeli tasarımlar tercih etmelisiniz. Aynı tasarımla istikrarlı bir şekilde devam etmeniz markanızın imajı açısından önemlidir. Profesyonel olarak tasarlanan pazarlama etkenleri sektörde fark edilmenizi sağlar. Yeni bir marka olsanız bile görsel olarak müşteriyi kendinize çekebilirsiniz.


Aynı zamanda sizinle aynı sektörde olan rakiplerinizden farklı ve yenilikçi olarak bir adım önde olabilirsiniz. Markanızın tutarlı ve güçlü kurumsal kimliğe sahip olması için Anatolmedia ile çalışın. Yeni başlayanlar için:
Matbu İşler nasıl yapılır?
Öncelikle tasarımının yapılacağı marka incelenmeli ve marka verileri incelenmeli. Yapılacak işler belirlenmeli hangi ürünler için tasarım yapılacağı konusunda tasarımcıya bilgi verilmeli.  Tasarımınıza benzer bir tasarımın yapılıp yapılmadığına dair araştırmalar yapmalısınız. Baskı ya da çevrimiçi olarak tasarımınızın örneğini sunun. Tasarımınız için düzenlemeler yapılsın istenebilir ya da onaylanabilir. Onaylanan tasarımınız basım ve dağıtım sürecine geçer.
Matbu İşler Hizmetimiz
Hakkında
Sıkça Sorulan
Sorular

Kalem, defter, ajanda, t-shirt, araç giydirme, kartvizit ve not kağıdı gibi malzemelerin markanızı temsil etmek amacıyla tasarlanıp baskı ve dağıtıma sunulmasıdır.

Kurumsal kimlik markanızın fiziksel adresidir ve marka değerinizin görsel temsilidir. Sektörde sizi rakiplerinizden ayırt etmek için rakiplerinizden farklı olarak kreatif ve özgün tasarımlar yapılmalı. Hedef kitleniz ile aranızda kurumsal kimliğiniz köprü oluşturacaktır. Müşterinin sadakatini ve markanıza olan güveni sağlamak için kurumsal kimlik ç alışmasına ihtiyaç vardır.

Matbu işlerde yaptığımız tasarımları görmek için hizmetlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.