Yukarı
Çık
Hadi Konuşalım
destek@anatolmedia.com.tr
Hadi bir projeye başlayalım
Projeni Seç
Dijital Fikirler
Markalama, web tasarım, Sosyal Medya ve Seo çözümleri sunan, netlik, basitlik ve mantık için çabalayan dijital reklam ajansı
Yenilikçi Ol.
Her Zaman.
Biz Ne Yapıyoruz ?
Fotoğraf ve Video
Harita Kaydı
Pazaryeri Yönetimi
İnternet Reklamları
Sosyal Medya Yönetimi
SEO
İddialı ve Hedefli Çalışmalar Yapıyoruz.
Tüm Projelerimizi İnceleyiniz.
Müşterilerimiz
Sadelik. Estetik. tasarım. İşbirliği yoluyla birlikte büyüyen markalar
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Talia Makina
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Mutlu
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Oba Makarna
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Polima Zeytinyağı
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Daily Perfection
 • https://anatolmedia.com.tr/app/Images/Sanat Halı
Yolculuğunuzun her aşaması için
tasarım ve geliştirme.
 • #1
  Web Tasarımı
  Web siteniz markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri doğru bir şekilde iletebilmeniz için oldukça önemlidir. Çünkü müşterileriniz ürününüzü satın almadan önce web sitenizi ziyaret edecektir. Bu sebeple web siteniz markanızı en iyi şekilde temsil etmelidir. Anatolmedia olarak, web tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturuyoruz. 
 • #2
  Seo Hizmeti
  Anatolmedia olarak, seo çalışmalarımız ile markanızın dijital pazarlama stratejilerini destekleyerek, arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasına ve marka bilinirliliğinizin artmasına katkı sağlıyoruz. Seo hizmetimizin yanı sıra sunduğunuz ürün ya da hizmetler ile ilgilenen kitle ile ilgili araştırmalar yapıp, kullanıcıları analiz ediyoruz. Ürününüzün veya hizmetinizin pazarlamasına özel hedeflemeler oluşturuyoruz.
 • #3
  Sosyal Medya Yönetimi
  Anatolmedia olarak iş ortaklarımızın doğru hedef kitleye ulaşmasına ve sosyal medya mecraları üzerinden etkili iletişim sürdürebilmelerine yardımcı oluyoruz. Bunun için ekibimizle birlikte markanız için planlı bir şekilde görsel çalışmaları hazırlıyoruz. Çalışmalarımızı hazırladıktan sonra haftalık/aylık planlar dahilinde sizlere sunuyor ve onay alıyoruz. 
 • #4
  Logo
  Logo bir markanın kimliğidir. Markanız için yapılan çalışmaların ilki arasında yer alır ve hizmet verdiğiniz süreçte daima var olur. Logo tasarımları trendlere ve markaların isteklerine göre değişkenlik gösterebilir fakat temel bir ilke vardır o da akılda kalıcılıktır. Anatolmedia olarak, logo tasarımı öncesinde markanızı analiz ediyor, müşterimiz ile iletişim halinde kalarak tasarım konseptini belirliyoruz.
 • #5
  Domain ve Hosting
  Domain ve hosting bir web sitesinin en temel ihtiyacıdır. Alacağınız domain markanızla uyumlu olmalıdır. Markanızla uyumlu olan alan adınız kullanıcılarınızın size çok daha kolay ulaşabilmesini sağlar. Hosting ise barındırma hizmetidir. Bir sayfada yayınlanacak içeriklerin kullanıcılar tarafından erişilebilecek paylaşımlı sunucuda tutulması Hosting hizmetidir. 
 • #6
  Sosyal Medya Reklamları
  Günümüzde sosyal medya yer almanın marka açısından oldukça önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Anatolmedia alanında uzman ekibi ile ürün veya hizmetinize göre sizler için en iyi hedef kitleyi belirler ve doğru zamanlarda, doğru harcamalarla hedef kitlenize reklamları sunar. 
Hadi birlikte Çalışalım
İddialı markalar ve insanlarla işbirliği yapıyoruz.